KONST / Litografier / Litografier 15339394
nr 1533 9394
Litografier
2 st, Stockholm, kolorerade, yttermått inklusive ram: 41x73 - 38x91 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 april 2023
kl 19:37:49
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr